Nasze cele

Naszym głównym celem, który postawiliśmy sobie przed laty, to pełnia satysfakcji z profesjonalnych usług stomatologicznych. Dlatego też staramy się wykorzystywać całą wiedzę zgromadzoną przez lata praktyki. Pomaga nam to w ustaleniu właściwej diagnozy i zajęciu prawidłowego stanowiska w leczeniu.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantuje sukces w leczeniu, dlatego też gwarantujemy fachowe podejście i realizację zaplanowanych celów. Wiedza, którą posiadamy jest stale poszerzana o najnowsze standardy w leczeniu, jakie obowiązują. Lekarze specjaliści zatroszczą się o Państwa najtrudniejsze problemy stosując najnowsze materiały i technologie. Pomagamy przełamać Pacjentom barierę strachu przed wizytą, jak i w trakcie jej trwania.

NOWY NUMER KONTAKTOWY

Teraz jesteśmy dostępni dla Państwa również pod numerem komórkowym! tel kom.50-000-87-07

Nasz zespół

Nasz zespół stanowi wysoko wykwalifikowany personel składający się ze specjalistów z zakresu stomatologii zachowawczej , protetyki , chirurgii oraz ortodoncji.

Gwarancją prawidłowego leczenia jest nie tylko sam lekarz, lecz także personel pomocniczy, jak pielęgniarki i asysta stomatologiczna, czy technicy stomatologiczni.

Współpracujemy z renomowanymi pracowniami protetycznymi i najlepszymi technikami we Wrocławiu, którzy pomagają nam zatroszczyć się o państwa zdrowie i zadowolenie.

 

KONTAKT tel. (71) 343 87 07, tel. kom. 50-000-87-07

-